alovoip-logo

مراکز درمانی و سلامتی

مراکز درمانی و سلامتی مانند بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها و مطب پزشکان جزو آن دسته از مراکزی است که مدیریت ارتباط تلفنی در آن‌ها بسیار لازم و ضروری است.

مراکز درمانی و سلامتی

مدیریت صف‌ها و پاسخگویی به بیماران

برای این کار می‌توانید سناریویی طراحی کنید که بیماران در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد موردنظر خود انتقال یابد و در شرایط شلوغ و پرترافیک صف‌ها به خوبی مدیریت شوند. به عنوان مثال می‌توانید سناریویی تعریف کنید که اگر بیماران از مدت‌زمان معینی بیشتر در صف انتظار بودند به اپراتوری دیگر منتقل شوند. در صورتی که مشتری باز هم نتواند به اپراتور متصل شود، می‌توان سناریویی تعیین کرد که تماس به تلفن همراه کارشناس خاصی متصل شود.

پاسخگویی مناسب به بیماران

یکی از معضلات بیماران در ارتباط تلفنی با مراکز درمانی، قطع تماس در زمان گفت‌وگو است. این مسئله گاها باعث می‌شود که بیمار مجددا هنگام تماس با شرکت از ابتدا به اپراتور متصل شود و فرایندی تکراری را طی کند. اما به کمک سرویس ارتباط مجدد الوویپ، از لحظه‌ای که تماس قطع شود، تا پایان روز اگر فرد مجددا با شرکت تماس برقرار کند، به همان اپراتوری متصل می‌شود که در زمان قطع تماس با آن در ارتباط بوده است.

داستان موفقیت مشتریان

در این بخش داستان موفقیت برخی از مشتریانی که برای رفع چالش‌های پیش روی خود به الوویپ اعتماد کرده‌اند را می‌خوانید. سامانه  مدیریت مرکز تماس الوویپ توانسته است مشکلات این شرکت‌ها را متناسب با اهداف آن‌ها حل‌و‌فصل کند.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

مقالات مرتبط

الوویپ از نگاه مشتریان

همراه شما هستیم

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

همراه شما هستیم              

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.