جشنواره فروش نوروزی الوویپ
الوویپ چیست

مدیریت مرکز تماس خود را به الوویپ بسپارید

سامانه الوویپ نسل جدیدی از سیستم‌های مدیریت مرکز تماس است که بر اساس فناوری ویپ طراحی شده است. به کمک این سامانه می‌توانید چالش‌های مختلف فروش، خدمات پشتیبانی، فرایند مشتری‌مداری، نظارت بر عملکرد مجموعه و… را هوشمندانه مدیریت کنید. شما می‌توانید حجم بالای تماس‌های خود را مدیریت کنید و در کمترین زمان پاسخگوی تماس‌ها باشید. همچنین شما چالشی در برقراری ارتباط بین شعب و واحد‌های مختلف خود نخواهید داشت و می‌توانید مجموعه خود را بدون محدودیت مکانی و زمانی مدیریت کنید. در ضمن در هر لحظه قادر خواهید بود که کلیه اطلاعات مرکز تماس خود را در یک داشبورد گرافیکی مشاهده کنید؛ از تعداد تماس‌ها، اپراتورهای فعال و کاربران در صف انتظار گرفته تا میانگین زمان انتظار کاربر و زمان مکالمه با اپراتورها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

برخی امکانات الوویپ

انتقال تماس ها به کارشناس پرونده

توزیع هوشمند تماس ها

مدیریت اپراتور ها و سطح دسترسی

گزارشگیری تحلیلی و گرافیکی

ضبط مکالمات، شنود و نجوا

ارتباط با CRM

نظرسنجی اختصاصی اپراتور

ایجاد اتاق کنفرانس

داشبورد اختصاصی اپراتور

مدیریت صف های تماس

از تخفیف ها جا نمونی!

%15

تخفیف

بسته استاندارد

 • کسب و کارهای کوچک و متوسط
 • استارت‌آپ و شرکت‌های فناوری
 • مجموعه‌هایی که تعداد اپراتور محدود دارند
 • ارزیابی عملکرد مرکز تماس

%20

تخفیف

بسته پیشرفته

 • سازمان‌های دولتی و خصوصی
 • ارئه‌دهندگان خدمات ارتباط با مشتریان
 • نیازهای خاص و گزارش‌های حرفه‌ای تماس‌ها
 • مجموعه‌های گسترده با شعب مختلف

%25

تخفیف

افزونه باشگاه مشتریان

 • شرکت های دارای CRM پیامگستر
 • فرایند مشتری‌مداری و ارائه خدمات مناسب
 • پاسخگویی هدفمند به گروه‌های مختلف
 • مشتریان واحد فروش سازمان‌ها

دریافت مشاوره و دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

سوالات متداول

نرم افزار مرکز تماس بر اساس فناوری VoIP طراحی شده است. این نرم افزار تماس‌ها را از طریق شبکه داخلی یا اینترنت به دستگاه‌هایی مانند تلفن‌های هوشمند، لپ‌تاپ، تبلت و تلفن‌های سخت VoIP متصل می‌کند. به بیان دیگر تکنولوژی VoIP صدای آنالوگ را به صفر و یک تبدیل و به صورت دیجیتال در بستر شبکه منتقل می‌کند. نرم افزار مرکز تماس هم پس از تشخیص تماس خروجی یا ورودی ، این اطلاعات را به گیت‌وی ویپ یا تلفن‌ها و سایر دستگاه‌های ارتباطی ارسال می‌کند.

اگر می‌خواهید به مشتریان خود خدمات تلفنی هوشمندانه‌ای ارائه دهید، نرم افزار مرکز تماس، دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید. بدون اطلاع از آمارها و گزارش‌های تحلیلی، بدون مدیریت اصولی صف‌های تماس، مسیریابی دقیق تماس‌ها و همچنین بدون یکپارچه‌سازی با CRM طبیعتا نمی‌توان مرکز تماس را به درستی مدیریت کرد. بنابراین وجود یک سامانه بروز برای مدیریت مرکز تماس بسیار حائز اهمیت است.

 • عدم محدودیت جغرافیایی

نرم افزار مرکز تماس به دلیل اینکه بر بستر شبکه طراحی شده است، محدودیت‌های جغرافیایی معمول را نخواهد داشت. یعنی شما می‌توانید خارج از شرکت تنها با استفاده از تلفن همراه خود یا لپ‌تاپ شخصی‌تان به سیستم متصل شوید و به تماس‌ها پاسخ دهید. چنین موضوعی کار افراد دورکار را بسیار آسان می‌کند. همچنین همین موضوع نظارت بر تیم‌های دورکار را هم برای مدیران فراهم می‌کند. یعنی فرایند فعالیت مجموعه و نظارت بر عملکرد آن هیچ محدودیت جغرافیایی نخواهد داشت.

 • انعطاف و توسعه‌پذیری نامحدود

فناوری VOIP این امکان را به شما می‌دهد که بدون هزینه اضافی مجموعه خود را گسترش دهید. به عنوان مثال تعداد پرسنل شرکت شما در مدتی کوتاه چندین برابر شده است. در این شرایط تنها چیزی که لازم است پرسنل شما داشته باشند، یک لپ‌تاپ و هدست است تا بتوانند از سامانه مدیریت مرکز تماس ویپ استفاده کنند.

 • هزینه راه‌اندازی و نگهداری پایین

یکی دیگر از ویژگی‌های نرم افزار مرکز تماس که باید به آن اشاره کرد، هزینه راه‌اندازی پایین آن است. این سامانه چون بر پایه فناوری ویپ طراحی شده است، برای راه‌اندازی آن نیازی به سیم‌کشی مجزا و تجهیزات اضافی نخواهند داشت. حتی برا استفاده از آن هم تنها چیزی که لازم است یک کامپیوتر و یک هدست است.

 • ارتباط نامحدود بین شعب با استفاده از فناوری VoIP

از دیگر ویژگی‌هایی نرم افزار مرکز تماس باید به قابلیت ایجاد ارتباط گسترده بین شعب یک سازمان اشاره کرد. سامانه مدیریت مرکز تماس ویپ این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تمام شعب و واحدهای مختلف سازمان خود را با هم مرتبط سازید.

نرم افزار مرکز تماس این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا مرکز تماس خود را با نرم افزار CRM مرتبط و یکپارچه‌سازی کنید. از طریق این یکپارچه‌سازی شما می‌توانید مشتریان خود را گروه‌بندی و در زمان تماس مشتریان را شناسایی و احراز هویت کنید و به هر گروه از مشتریان خود خدمات اختصاصی ارائه دهید. مثلا مشتریان قدیمی شما بدون انتظار در صف مستقیما به اپراتور خاصی متصل شوند.

سیستم با شناسایی هر مشتری تماس‌ها را به صورت اتوماتیک به کارشناس پرونده وی متصل می‌شود. همچنین اگر مشتریان شما سفارش و تیکت خاصی داشته باشند، در صورتی که با شما تماس بگیرند تماس آن‌ها به مسئول سفارش و تیکت ارجاع داده می‌شود.

مورد دیگری که در بهبود تجربه مشتری تاثیرگذار است، بررسی وضعیت قرارداد کاربران و مانده حساب آن‌هاست. مشتریان شما می‌توانند برای بررسی وضعیت قرارداد، میزان اعتبار و مانده حساب خود با مجموعه شما تماس بگیرند و سیستم به صورت هوشمند اطلاعات لازم را به آن‌ها اعلام کند. در ضمن سیستم این امکان را دارد که لینکی برای پرداخت بدهی به تلفن همراه مشتری ارسال و از این طریق  امکان پرداخت بدهی برای افراد فراهم می‌شود. 

با توجه به اینکه مرکز تماس نقش بسیار مهمی در ارتباط با مشتریان دارد، پس هر کسب‌وکاری با هر مدل بیزینسی نیاز به مدیریت مرکز تماس خود دارد. این موضوع در خصوص برخی شرکت‌ها اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. برای شرکت‌هایی که مشتریان زیادی دارند، مثل کارگزاری‌ها، آژانس‌های مسافرتی، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و سازمان‌های دولتی، نرم افزار مرکز تماس بسیار مهم و ضروری است. همچنین شرکتی‌هایی که خدمات پس از فروش برای آن‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد، مثل شرکت‌های خدماتی، نرم افزاری، بیمه و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی، برای مدیریت صف‌های تماس خود و پاسخگویی صحیح به مشتریان خود نیاز به تهیه نرم افزار مدیریت مرکز تماس خواهند داشت.

با توجه به این که نرم افزار مرکز تماس الوویپ دارای زیرساخت از وب سرویس‌های مختلف است، به طور کامل می‌تواند با همه CRM ها متصل و یکپارچه‌سازی شود. البته CRM ای که از آن استفاده می‌کنید باید وب سرویس‌های مورد نیاز را در اختیار داشته باشد تا در هر سطحی ارتباط را برقرار کند.

شما می‌توانید الوویپ را با CRM پیام‌گستر به عنوان یکی از بهترین‌های بازار یکپارچه‌سازی کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه باشگاه مشتریان مراجعه کنید.

در صورتی که این نرم افزار بر بستر شبکه داخلی مجموعه نصب شود نیازی به استفاده از اینترنت نیست. اما در صورتی که بر فضای هاست و سرورهای ابری نصب شود به اینترنت نیاز است. 

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید