alovoip-logo

همکاری در فروش

الوویپ با توجه به تجربیات گذشته خود، از شما دعوت می‌کند در زمینه فروش محصولات الوویپ همکاری داشته باشید. شما می‌توانید با معرفی شرکت‌ها و سازمان‌ها در این طرح مشارکت کنید و از طریق همکاری با ما به صورت نامحدود برای خود درامدزایی داشته باشید.

همکاری در فروش

الوویپ چیست و چه امکاناتی دارد؟

الوویپ نسل جدیدی از سیستم‌های مدیریت مرکز تماس است که با امکانات و ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارد می‌تواند توان مدیریتی سازمان‌ها و شرکت‌ها را افزایش دهد. الوویپ این قابلیت را دارد تا مدیران هر مجموعه بتوانند سناریوهای مختلفی برای مرکز تماس خود تعریف کنند. همچنین با نظارت دقیق بر مرکز تماس عملکرد شرکت خود را بررسی و تحلیل کنید. شما با توجه به امکانات گسترده الوویپ و راهکارهای هوشمندانه آن، می‌توانید در فروش محصولات الوویپ با ما همکاری داشته باشید و برای خود درامدزایی کنید. به عنوان مثال می‌توانید با روابط خود، الوویپ را به شرکت‌ها معرفی کنید و با همکاری کارشناسان ما، فرایند فروش موفقی داشته باشید.

درآمد بالا
عدم محدودیت زمانی
عدم محدودیت مکانی
آموزش رایگان

چرا باید عضو شویم؟

MicrosoftTeams-image (97)

شما با مشارکت در این طرح می‌توانید تجربه کار با مشتریان بزرگ را کسب کنید و درآمد مناسبی از این طریق داشته باشید. علاوه بر این شما در این کار آزادی عمل دارید و استقلال کامل دارید و هر زمان که بخواهید می‌توانید کار کنید یا کار خود را متوقف کنید. شما می‌توانید از طریق این همکاری و با استفاده از تجربه خود، با معرفی و فروش محصولات الوویپ کسب درامد کنید. همکاری با الوویپ به گونه‌ای است که شما می‌توانید بر اساس برنامه زمانی و فعالیت‌های خود با الوویپ همکاری داشته باشید و نسبت به زمانی که برای این همکاری در نظر گرفته‌اید در جهت کسب درامد بیشتر فعالیت کنید.

MicrosoftTeams-image (97)

درآمد من از این همکاری چقدر است؟

درآمد شما از همکاری با الوویپ، با توجه به جدول درآمدی و بر اساس فعالیت‌های شما، نامحدود است. البته مطابق این جدول در طبقه‌‌بندی‌های مختلف میزان درآمد شما با شفافیت کامل درج شده است.

الوویپ را چگونه می‌توانم معرفی کنم؟

الوویپ جامع‌ترین نرم‌افزار فارسی مرکز تماس است که بر اساس فناوری ویپ طراحی شده است. کارایی گسترده این فناوری باعث شده است تا طیف وسیعی از شرکت‌ها در سراسر دنیا به استفاده از چنین بسترهای ارتباطی روی بیاورند. از پاسخگویی هدفمند به تماس‌ها گرفته تا تدوین استراتژی‌های مناسب برای مدیریت مرکز تماس مجموعه‌ها تنها بخشی از کارایی و کاربرد الوویپ است. برای اطلاع از ویژگی‌های این سامانه به صفحات مرتبط در سایت مراجعه کنید.

چه کسانی می‌توانند همکاران ما باشند؟

این همکاری برای علاقه‌مندان به حوزه تکنولوژی، مشاورین کسب و کار، مدیران یا کارشناسان IT سازمان‌ها و حتی دانشجویان IT مناسب است. در مجموع افرادی که شناخت و دانش ابتدایی در این حوزه‌ها دارند و در کنار آن دارای ارتباطات مناسبی با مجموعه‌های مختلف هستند می‌توانند با ما همکاری داشته باشند.

ثبت درخواست

برای کسب اطلاعات بیشتر یا اعلام آمادگی جهت شروع همکاری با الوویپ، می‌توانید اطلاعات خود را در فرم مقابل ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

سوالات پر تکرار

خیر. کافی است علاقه‌مند به مسائل مرتبط با تکنولوژی و ارتباطات باشید. البته داشتن دانش در خصوص شبکه و کامپیوتر امتیاز مثبت محسوب می‌شود.

به طور کلی خیر، اما برای برخی هماهنگی‌های ضروری و آموزش‌ها، حضور دوره‌ای شما لازم است.

خیر. شما در هر نقطه‌ای از کشور که ساکن هستید می‌توانید همکاری خود را با الوویپ آغاز کنید.

خیر. شما بر اساس برنامه زمانی و فعالیت‌های خود می توانید با ما همکاری کنید.

خیر. شما هیچ محدودیتی در تعداد معرفی مشتری به الوویپ نخواهید داشت.

بله. برای شروع همکاری، لازم است برخی موارد در خصوص سامانه الوویپ و امکانات آن، کسب‌و‌کارهای مورد نظر، موقعیت بازار و فرایند فروش و مسائلی از این دست به شما آموزش داده شود.

خیر. در شروع همکاری و پس از آن و همچنین طی کردن آموزش‌هایی که توسط تیم تخصصی و فنی الوویپ به شما ارائه می‌شود، نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست.

مناسب برای...

این همکاری برای علاقه‌مندان به حوزه تکنولوژی، مشاورین کسب و کار، مدیران یا کارشناسان IT سازمان‌ها و حتی دانشجویان IT مناسب است. در مجموع افرادی که شناخت و دانش ابتدایی در این حوزه‌ها دارند و در کنار آن دارای ارتباطات مناسبی با مجموعه‌های مختلف هستند می‌توانند با ما همکاری داشته باشند.

مقالات مرتبط

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید

در هر کدام از شبکه های اجتماعی می توانید جدیدترین اطلاعات و آموزش های مرتبط با سامانه الوویپ را دنبال کنید

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.