سامانه مدیریت مرکز تماس الوویپ
021-49254

مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین نرم افزار ویپ

قیمیت نرم افزار ویپ چگونه تعیین می‌شود؟ چه مواردی را باید در خرید نرم افزار ویپ در نظر گرفت.

شاید برای شما هم سوال باشد که بهترین نرم افزار ویپ چه ویژگی‌هایی دارد؟ اساسا انتخاب بهترین نرم افزار ویپ برای مدیریت مرکز تماس، یک انتخاب حساس و مهم است. در واقع، تماس­های ورودی و خروجی یک کسب و کار با استفاده از نرم افزار مرکز تماس انجام می­شود. در ضمن با توجه به اینکه راهکار مرکز تماس نقش کلیدی در پیشبرد اهداف یک شرکت دارد، وجود یک نرم افزار مدیریت مرکز تماس ایده‌آل می‌تواند باعث رشد و توسعه ارتقای کسب و کارها و جلب رضایت مشتریان شود. در یک جمله باید بگوییم که شما می­توانید برای جلب رضایت مشتری و با هدف بهبود کسب و کارتان از نرم افزار مرکز تماس استفاده کنید.

بهترین نرم افزار ویپ

نرم افزار مرکز تماس جزو ابزارهای کاربردی و مهم برای مدیریت تماس­‌ها محسوب می­شود. نرم افزار مرکز تماس این امکان را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراهم می‌­کند که بتوانند بهتر  بخش پشتیبانی و منابع انسانی سازمان را مدیریت کنند. از آنجا که هر کسب و کاری به منظور موفقیت خود نیاز به برقراری ارتباط با مشتری دارد، نرم افزار مرکز تماس پرکاربردترین نرم افزار در سازمان شما به شمار می­آید. اما آنچه که احتمالا مورد سوال شماست این است که یک نرم افزار مرکز تماس ایده آل چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین نرم افزار ویپ چه ویژگی­‌هایی دارد؟

با رشد کسب ‌و کارتان، ضرورت رسیدگی به تماس‌ مشتریان اغلب یک مسئله مهم و حائز اهمیت است. بنابراین، با انتخاب نرم افزار مرکز تماس مناسب می­‌توانید رضایت مشتریان بیشتری را جلب کنید. قبل از اقدام باید مطمئن شوید که نرم افزار مرکز تماسی که قصد راه اندازی و نصب آن را دارید، دارای ویژگی­‌های چه ویژگی‌هایی است. ویژگی­‌های بهترین نرم افزار ویپ عبارتند از:

 • قابلیت توزیع خودکار تماس نرم افزار ویپ

یکی از ویژگی­های نرم افزار مرکز تماس باید قابلیت توزیع خودکار تماس باشد. توزیع خودکار تماس این امکان را برای کاربران فراهم می­کند تا تماس ها به صورت خودکار به واحدهای مختلف مرکز تماس هدایت شوند. در نتیجه، مدت زمان انتظار مشتری کاهش می­یابد. موضوع به همین جا ختم نمی‌شود. اصولا یک نرم افزار مرکز تماس ایده آل این قابلیت را برای شما فراهم می‌کند تا استراتژی و سناریوهای مختلفی برای پاسخگویی به تماس‌ها داشته باشید. این استراتژی‌ها و سناریوهای مختلف به شما کمک می‌کنند تا زمان انتظار مشتریان را کاهش دهید، پاسخگویی هدفمندی داشته باشید و رضایت مشتریان خود را جلب کنید. باید توجه داشته باشید که کاهش بازه­ی انتظار مشتری برای دریافت پاسخ از سمت شما از اهمیت زیادی برخوردار است. با استفاده از نرم افزار مرکز تماس می­توانید معیارهای مسیریابی تماس مشتریان را تنظیم کرده و با توجه به میزان تماس مشتری آن‌ها را مدیریت کنید.

 • قابلیت ضبط تماس نرم افزار ویپ

نرم افزار مرکز تماس این قابلیت را دارد که تماس­ها را ضبط کند و گزارشی از تماس­های انجام شده ارائه دهد. ضبط تماس­ها می­تواند به بهبود ارتباطات با مشتری کمک کند. همچنین این امکان را برای کاربران فراهم می­کند تا بتوانند میزان رضایت مشتریان خود را مورد سنجش و بررسی قرار دهند.

 • قابلیت انتقال تماس نرم افزار مرکز تماس

یکی از ویژگی­های نرم افزار مرکز تماس، قابلیت انتقال تماس­ها است. این قابلیت می­تواند تماس­ها را به واحد پشتیبانی انتقال دهد. همچنین، در صورت عدم توانایی پشتیبان در حل مشکل، تماس به سایر بخشها ارجاع داده می­شود. ویژگی انتقال تماس می­تواند مدت زمان انتظار مشتری را کاهش داده و در نتیجه رضایت مشتری را افزایش دهد.

 • قابلیت گزارش دهی نرم افزار مرکز تماس

یکی از ویژگی‌های مهم در انتخاب بهترین نرم افزار ویپ، قابلیت گزارش دهی آن است. چنین قابلیتی این امکان را برای کسب و کارها فراهم می­کند تا بتوانند به آرشیو مکالمات دسترسی داشته باشند و بعد با دقت بیشتری به مکالمات صورت گرفته رسیدگی کنند. همچنین بر اساس داده‌ها و اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید تحلیل دقیقی از فرآیندهای مرکز تماس خود داشته باشید.

 • منشی تلفنی هوشمند نرم افزار مرکز تماس

منشی تلفنی هوشمند یا همان IVR، از ویژگی­های دیگر نرم افزار مرکز تماس است. یک IVR هوشمند، اولین صدایی است که مشتری پس از تماس با سازمان­تان خواهد شنید. از طریق سیستم گویای تلفنی اداری امکان پاسخگویی سریع به مشتری به وجود می‌آید. این ویژگی نرم افزار مرکز تماس برای کاربران امکان پاسخگویی 24 ساعته به تماس­های تلفنی را فراهم می­کند. قابلیت تماس گویا، امکان جمع آوری داده و مسیریابی مناسب را تسهیل کرده و کاهش زمان مشتری و کسب و کارها می­تواند به بهبود عملیات مرکز تماس کمک کند. سیستم تلفن گویا داری گزینه­هایی است که امکان پردازش تماس را برای کاربران فراهم می­کند تا در صورت لزوم کاربر را به کارشناسان مربوطه ارجاع دهند.

 • قابلیت مانیتورینگ در بهترین نرم افزار ویپ

طبیعتا مدیریت تماس­‌ها، خصوصا در صورت بالا بودن حجم تماس‌ها، پروسه­ای سخت و دشوار است. در حال حاضر، تکنولوژی که در طراحی نرم افزار مرکز تماس بکار رفته است، این پروسه را راحت و آسان کرده است. با استفاده از ویژگی قابلیت مانیتورینگ و پیگیری تماس، می­توانید تماس­ها را ردیابی کنید و از این طریق بر عملکرد کارکنان­تان نیز نظارت کنید.

 • قابلیت دسترسی مداوم نرم افزار مرکز تماس

یکی دیگر از ویژگی­‌هایبهترین نرم افزار ویپ، قابلیت دسترسی مداوم است. با استفاده از نرم افزار مرکز تماس به عنوان صاحبان کسب و کار می­توانید همیشه در دسترس مشتریان خود باشید. در واقع، با استفاده از نرم افزار مرکز تماس می­توانید همیشه پاسخگوی سوالات و نیازهای مشتری باشید. پاسخگویی به مشتریان نیز می­تواند به بهبود کسب و کارتان کمک زیادی کند. پس اگر به دنبال راهی هستید که مشتری به صورت مداوم به شما دسترسی داشته باشد، استفاده از نرم افزار مرکز تماس را فراموش نکنید.

 • قابلیت بایگانی مکالمات تلفنی نرم افزار مرکز تماس

از دیگر ویژگی‌هایی که در خرید بهترین نرم افزار ویپ باید به آن توجه کرد، قابلیت بایگانی مکالمات تلفنی است. قابلیت بایگانی مکالمات تلفنی می­تواند نقش مهمی در جلب رضایت کارکنان سازمان و مشتریان و بهبود روند مدیریت سازمان داشته باشد.

 • قابلیت شناسایی تماس های فوری نرم افزار مرکز تماس

اولویت بندی تماس ها برای کسب مشتری های بیشتری در سازمانهای مختلف لازم و ضروری می­باشد. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید تماس های فوری را شناسایی کنید. بنابراین، هنگام تماس مشتری با سازمان­تان، این نرم افزار این قابلیت را دارد که با وارد کردن شماره های خاص پشتیبان به آن شماره ­ها سریعتر پاسخ دهد. بنابراین، تماس­ها از این طریق اولویت بندی می­شوند و پشتیبان­ها می­توانند به سرعت به مشتریان نیازمند دریافت خدمات سریع پاسخ دهند.

قابلیت صف انتظار نرم افزار مرکز تماس

یکی از ویژگی­های نرم افزار مرکز تماس این است که دارای قابلیت صف انتظار می­باشد. به این معنی که اگر خط تلفن­ سازمان­تان اشغال باشد، تماس­های از دست رفته در صف انتظار باقی می­ماند و بعد از به از به اِتمام رسیدن تماس قبلی می­توانید به آن تماسها پاسخ دهید. با استفاده از این ویژگی نرم افزار مرکز تماس دیگر هیچ تماس مهمی را از دست نخواهید داد. از دست ندادن تماس­ها می­تواند در افزایش تعداد مشتری­ها نقش مهمی داشته باشد.

خرید بهترین نرم افزار ویپ برای کسب ‌و کارها چقدر اهمیت دارد؟

امروزه کسب و کارها در تلاش برای جلب رضایت مشتری و موفقیت بیشتر هستند. مشتریان در کسب و کارهای مختلف به منظور رفع نیازهای خود یا دریافت پاسخ برای سوالات­شان با شرکت­ها تماس برقرار می­کنند. بنابراین، شرکت­ها باید دارای مرکز تماس باشند. مرکز تماس می­تواند به مدیریت تماس مشتریان کمک زیادی کند. شما می­‏توانید با نصب نرم افزار مرکز تماس از ویژگی­های متعدد این نرم افزار برای توسعه­ی کسب و ‏کارتان استفاده کنید. این مراکز تماس خدمات کاربردی را به مشتریان خود عرضه می­کنند. به ‏منظور رشد کسب و کارها نیاز به پاسخگویی به تماس مشتری روز به روز افزایش می یابد. ‏بنابراین، استفاده از بهترین نرم افزار مرکز تماس با جلب رضایتمندی مشتری می­تواند گزینه­ی ‏خوبی باشد.‏

مرکز تماس چه اهدافی دارد؟

از مهمترین اهداف مرکز تماس می­توان به موارد زیر اشاره کرد. این اهداف عبارتند از:

 • کاهش میزان تماس­های از دست رفته
 • مدیریت اپراتورها
 • افزایش میزان رضایت مندی مشتری
 • پاسخ دهی با سرعت بیشتر به مشتری
 • انتقال تماس به واحدهای مختلف
 • مانیتورینگ مرکز تماس
 • گزارش دهی تماس
 • توزیع هوشمندانه تماس‌ها بین واحدهای مختلف.

مرکز تماس نرم افزاری امکان مدیریت پرسنل را فراهم می­کند

در بیشتر شرکت­ها کارکنان مسئولیت رسیدگی به تماس­های مشتریان را دارند. نرم افزار مرکز تماس می­تواند به افزایش بهره کاربران کمک کند. سازمانهایی که از خدمات مرکز تماس استفاده می­­کنند قادر به بهبود عملکرد کارکنان و در نتیجه افزایش بهره وری سازمان هستند.

مزایای کلیدی بهترین نرم افزار ویپ

شرکت‌های تجاری، شرکت‌های بازاریابی آنلاین و سایر سازمانها از تلفن به منظور فروش و ارائه محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند. نرم افزار مرکز تماس دارای مزایای مختلفی است که این مزایا عبارتند از:

 • بهبود مدیریت خدمات مشتری
 • بهبود گزارشات
 • افزایش بهره وری و کارایی
 • دسترسی به داده های پیشرفته
 • ارتباطات تلفنی هوشمندانه.

سخن آخر درباره خرید بهترین نرم افزار ویپ

هر کسب و کار کوچک و بزرگی برای برقراری ارتباط با مشتری و کنترل روند عملکرد کارکنان خود به امکانات متعددی نیاز دارد. مرکز تماس با توجه به اینکه یکی از مهم‌ترین پل‌های ارتباطی بین شرکت و مشتری است، اهمیت زیادی دارد. امروزه وظیفه مدیریت این بخش مهم بر عهده نرم افزار مدیریت مرکز تماس قرار گرفته است. در واقع نرم افزار مرکز تماس، قابلیت مدیریت هوشمندانه و نظارت به فرآیندهای مرتبط با ارتباطات تلفنی را برای شما فراهم می­کند. استفاده از نرم افزارهای مرکز تماس می­تواند باعث بهبود عملکرد سازمان و جلب رضایت مشتریان شود. پس اگر شما نیز کسب و کار خودتان را راه اندازی کرده‌اید و به پیشرفت و ارتقای سازمان­تان فکر می­کنید، نصب نرم افزار مرکز تماس را در برنامه­تان قرار دهید. همان‌طور که در این مقاله به آن اشاره کردیم، نرم افزار مرکز تماس دارای قابلیت و ویژگی­های متعددی است. قابلیت‌هایی که به شما کمک می‌کند تا پاسخگویی به نیاز و سوالات مشتری که از مهمترین عوامل پیشرفت سازمان­هاست، تقویت یابد.

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.