نیم نگاهی به الوویپ

مجموعه الوویپ در سال ۱۳۹۶ به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه تجارت الکترونیک اول، با همکاری مهندسین و متخصصین حوزه فناوری، فعالیت خود را به منظور ارائه بروزترین راهکارهای تخصصی در زمینه مدیریت مرکز تماس آغاز کرد.
مجموعه الوویپ در سال 1396 فعالیت خود را به منظور ارائه بروزترین راهکارهای تخصصی در زمینه مدیریت مرکز تماس آغاز کرد.

خانواده بزرگ تجارت الکترونیک اول

هلدینگ تجارت الکترونیک اول در سال ۱۳۸۸ با هدف ارتقا و کمک به کسب و کارها جهت توسعه و پیشرفت آن‌ها تاسیس گردید. در حال حاضر این مجموعه با حدود ۲۰۰ نفر سرمایه انسانی متخصص در بخش‌های گوناگون به فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات مشغول است. نتیجه این چند سال تجربه شامل چندین مجموعه موفق و فعال تحت عنوان پیام گستر، پول خرد، تجارت اول، سپتا پرداخت و الوویپ است. مجموعه الوویپ با بیش از ۳۰۰ مشتری فعال نسل جدیدی از سیستم‌های مدیریت مرکز تماس را به بازار عرضه کرده است.
تجارت الکترونیک اول
پیام گستر
سپتا پرداخت
الوویپ
هیتوبیت

چشم انداز ما

هدف اصلی الوویپ از طراحی سامانه مدیریت مرکز تماس رفع کاستی‌ها و پر کردن خلاهای موجود در مدیریت این مراکز با استفاده از فناوری‌های روز دنیاست. ما باور داریم که با اشتراک‌گذاری دانش و تکیه بر توانایی‌های بالقوه و بالفعل در بخش‌های مختلف سازمان، قادر خواهیم بود تا با بومی‌سازی تکنولوژی برای رشد اقتصادی و تکنولوژیک سازمان‌های کشور قدمی بزرگ برداریم.

ماموریت ما

اندیشه ما در الوویپ، همراه شدن با مسیر رشد و تعالی افراد در کنار کوشش و تلاش برای بالا بردن سطح استانداردهای کاری است. ما در تیم الوویپ به تلاش برای توسعه همکاری تجاری، یادگیری و اشتغال‌آفرینی پویا اعتقاد داریم. علاوه بر این، حفظ تعهد و مسئولیت‌پذیری در قبال مشتریان و خدمت‌رسانی دقیق و به موقع از ارکان اصلی فعالیت‌های ما در الوویپ به شمار می‌آید.

فرهنگ کاری در الوویپ

مجموعه الوویپ با توجه به همه جنبه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی همیشه در تلاش است تا شرایط ایده‌آلی را برای همکاران خود فراهم کند. ما در این مجموعه کار خود را بر پایه ایده‌پردازی، کار تیمی، نشاط و دوستی بنا نهاده‌ایم.

نوآوری

عدالت

تعهد

رشد

امکانات الوویپ

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید.

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید. 

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

راهکار مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری از موارد دیگر قادر خواهید بود مرکز تماس مجموعه خود را هوشمندانه مدیریت کنید.

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

سیستم تلفنی اداری

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس سیپ ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری از موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد.

پیمایش به بالا

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید