سامانه مرکز تماس و کال سنتر الوویپ
021-49254

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

با استفاده از سرویس اطلاع رسانی انبوه تلفنی الوویپ، می‌توانید پیام خود را به‌صورت صوتی، برای مشتریان خود ارسال کنید. ارسال پیام صوتی به مشتریان یکی از روش‌های کارآمد برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی مجموعه‌ها و شرکت‌هاست. تماس تلفنی انبوه، به شما این امکان را می‌دهد تا با جامعه‌ی هدف خود به صورت شخصی و در زمانی که آن‌ها آماده شنیدن پیام هستند ارتباط برقرار کنید. در زمان کم‌تر و با صرف هزینه کمتر، به تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه‌ی خود دسترسی پیدا کنید. همچنین با ارائه گزارش‌های دقیق در مورد تعداد افرادی که پیام شما را دریافت و در نهایت افرادی که اقدام به خرید از شما کرده‌اند، به بهبود عملکرد کمپین‌های خود بپردازید.

امکانات و ویژگی های اطلاع رسانی انبوه تلفنی

تبلیغات صوتی، یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود

ارسال پیام صوتی انبوه و تبلیغاتی

تبلیغات صوتی، یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود که شما می‌توانید با استفاده از سامانه پیام صوتی الوویپ، از آن به بهترین شکل استفاده کنید. مرکز تماس الوویپ، در کنار سایر خدمات خود، پلتفرمی کامل برای ارسال پیام صوتی انبوه و تبلیغاتی می‌باشد.

با استفاده از تماس صوتی انبوه، می‌توان به صورت همزمان با گروه‌های بزرگی ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مهمی را به آن‌ها انتقال داد. هچنین، با سامانه ارسال پیام صوتی پیشرفته، شما قادر خواهید بود تا با یک کلیک، پیام صوتی خود را ضبط کرده و به صورت انبوه و در زمان دلخواه، به مخاطبین خود برسانید و بازدهی تبلیغات خود را بهبود بخشید. از ارسال پیامک صوتی تبلیغاتی و پیام صوتی انبوه تا ارسال پیام صوتی به صورت فرد به فرد، سامانه ما، امکان انتخاب بهترین راه برای ارتباط با مخاطبان خود را به شما می‌دهد.

اطلاع رسانی انبوه تلفنی چه مزایایی دارد؟

اطلاع‌رسانی انبوه تلفنی، یکی از ابزارهای ارتباطی مؤثر است که به شرکت‌ها، سازمان‌ها و فردی برای ارتباط با جمع بزرگی از مخاطبان، کمک می‌کند. با استفاده از این روش، می‌توان به راحتی با مخاطبان خود در ارتباط بوده و به صورت همزمان پیام‌هایی را به گروهی از مخاطبان خود ارسال کنید. با ارسال پیام‌های صوتی به صورت انبوه، می‌توان به سادگی، اطلاعات مربوط به محصولات، تخفیف‌ها، رویدادها و موارد دیگر را به مخاطبان خود منتقل کنید.

از مهمترین مزایای اطلاع رسانی انبوه صوتی یا تلفنی، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دسترسی به تعداد بیشتری از مخاطبان با هزینه کمتر
  • سرعت بالا و پوشش گسترده
  • امکان تحلیل و بررسی دقیق‌تر کمپین های تبلیغاتی
  • افزایش درصد بازخورد و بهبود نرخ تبدیل
مزایای اطلاع رسانی انبوه تلفنی
راه اندازی ویپ در شرکت شما این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا تمامی مکالمات را ثبت و ضبط کنید.

نیاز به حداقل امکانات

برای ضبط پیام موردنظر خود می‌توانید از هر وسیله‌ای که قابلیت ضبط صدا را دارد استفاده کنید. از رکوردرهای پیشرفته گرفته تا یک گوشی موبایل معمولی قادر خواهد بود تا پیام موردنظر شما ضبط کند. شما می‌توانید فایل صوتی را در سیستم الوویپ بارگذاری کرده و از آن برای ارسال تبلیغات انبوه تلفنی استفاده کند.

اطلاع رسانی رفت و برگشتی داشته باشید

سرویس ارسال پیام صوتی انبوه این امکان ایجاد می‌کند تا شما تبلیغات رفت و برگشتی داشته باشید. به طوری که پس از ارسال پیام صوتی این قابلیت وجود داشته باشد که مشتری وارد صف تماس شود و به اپراتور خاصی متصل شود. 

سرویس ارسال پیام صوتی انبوه این امکان ایجاد می‌کند تا شما تبلیغات رفت و برگشتی داشته باشید.
یکی از قابلیت‌های نرم افزار ویپ امکان نظرسنجی‌های چند مرحله‌ای از طریق تماس تلفنی است.

ارزش اطلاع رسانی انبوه تلفنی

شما می‌توانید از قابلیت ارسال پیام صوتی انبوه برای اطلاع‌رسانی محصولات و خدمات جدید خود استفاده کنید. همچنین از این سرویس می‌توان برای دریافت نظرات مشتریان هم استفاده کرد. به این صورت که در قالب یک پیام صوتی انبوه نظرسنجی تلفنی برگزار کنید و از مخاطب بخواهید یکی از اعداد مدنظر را برای شما ارسال نماید.

اهمیت طراحی و محتوای مناسب برای پیامک انبوه تلفنی

پیامک انبوه تلفنی یکی از روش‌های مؤثر برای تبلیغات و بازاریابی است که برای بهترین عملکرد و جذب مخاطبان نیازمند طراحی و محتوای مناسبی است. در واقع، طراحی و محتوای پیامک انبوه تلفنی می‌تواند تأثیر زیادی بر روی مخاطبان و بازدهی تبلیغات داشته باشد. بدیهی‌ست طراحی صحیح و جذاب پیامک انبوه تلفنی، به مخاطبان اطمینان می‌دهد که پیام مورد نظر از یک کسب و کار قابل اعتماد و معتبر است. همچنین، محتوای مناسب و جذاب پیامک انبوه تلفنی، مخاطبان را به اقدام مورد نظر شما مثل خرید، رزرو یا ثبت نام تشویق می‌کند. بنابراین، اهمیت طراحی و محتوای مناسب برای پیامک انبوه تلفنی نباید نادیده گرفته شود.

با استفاده از سرویس اطلاع رسانی انبوه تلفنی، می‌توانید برای مشتریان خود به صورت پیام صوتی ارسال کنید.

چرا اطلاع رسانی انبوه تلفنی

ارائه اطلاعات سریع، کاهش هزینه‌های تبلیغاتی، افزایش درصد بازخورد، بهبود نرخ تبدیل و در نتیجه افزایش فروش و سودآوری، همگی از مزایای استفاده از اطلاع رسانی انبود تلفنی برای کسب و کارهاست. همچنین، این روش، امکان ارسال پیام به هزاران نفر در یک زمان را به سادگی فراهم می کند و دسترسی سریع و آسان به مخاطبان را برای سازمان‌ها، کسب و کارها و مؤسسات اطلاع رسانی، فراهم می کند. در کل، پیامک انبود تلفنی یک راه بسیار موثر برای ارتباط با گروه‌های بزرگ از افراد است که به طور خاص در برنامه‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی استفاده می‌شود. با استفاده از این روش، می‌توان پیام‌هایی را با صدای شخصیت معروف، متناسب با موضوع مورد نظر ضبط کرده و به صورت انبوه به مخاطبان ارسال کرد.

داستان موفقیت مشتریان

در این بخش داستان موفقیت برخی از مشتریانی که برای رفع چالش‌های پیش روی خود به الوویپ اعتماد کرده‌اند را می‌خوانید. سامانه مدیریت مرکز تماس الوویپ توانسته است مشکلات این شرکت‌ها را متناسب با اهداف آن‌ها حل‌و‌فصل کند. 

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

باشگاه مشتریان

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

راهکار مرکز تماس

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

سیستم تلفنی اداری

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

سوالات پرتکرار

راهنمای شما برای پاسخ به پرتکرار ترين سوالات

با استفاده از سرویس اطلاع رسانی انبوه تلفنی، می‌توانید برای مشتریان خود به صورت پیام صوتی ارسال کنید.

بله. به کمک این سرویس، می‌توانید هر نوع پیام صوتی را ضبط کرده و مطابق یک لیست دلخواه، برای مخاطبان مدنظر خود ارسال کنید.

بله. شما می‌توانید از طریق سرویس اطلاع‌رسانی انبوه برای دریافت نظرات مشتریان خود استفاده کنید.

مقالات الوویپ

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

الوویپ از نگاه مشتریان

مشتریان الوویپ

همراه شما هستیم      

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.