سامانه مرکز تماس و کال سنتر الوویپ
021-49254

همکاران تجاری

الوویپ به منظور توسعه و بهبود فرآیند مدیریت سازمان‌ها بستری ایجاد کرده است که بسیاری از نرم افزارهای کاربردی دیگر را می‌توان با الوویپ متصل و یکپارچه‌سازی کرد.

الوویپ به منظور توسعه و بهبود فرآیند مدیریت سازمان‌ها بستری ایجاد کرده است که بسیاری از نرم افزارهای کاربردی دیگر را می‌توان با الوویپ متصل و یکپارچه‌سازی کرد.

همکاری با الوویپ

یکپارچه‌سازی اطلاعات بین دو سامانه سرعت و دقت انجام کارها را به شکل چشم‌گیری افزایش می‌دهد و بستری جدید برای برطرف کردن چالش‌های سازمان‌ها ایجاد می‌کند. الوویپ به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند به سامانه‌های دیگر متصل شود. هدف مهندسان و طراحان الوویپ این است که به کمک همگام‌سازی سامانه مدیریت مرکز تماس با سایر نرم افزارها بتوان بینش و توان مدیریتی در سازمان‌ها و شرکت‌ها را افزایش داد. از جمله سیستم‌هایی که با سامانه الوویپ یکپارچه‌سازی شده‌اند می‌توان به نرم افزار CRM اشاره کرد.
پیامگستر یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ تجارت الکترونیک اول است.

|

معرفی

نرم‌ افزار CRM پیام‌گستر پلتفرمی است که امکان مدیریت ارتباط با مشتری را برای شما فراهم می‌کند. نرم افزار پیام گستر این امکان را برای شما ایجاد می‌کند تا یک نظارت کامل و حرفه‌ای بر فعالیت‌های سازمان خود داشته باشید. همچنین ثبت و بایگانی مکانیزه اطلاعات توسط نرم‌ افزار CRM به شما کمک می‌کند تا خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید.

همکاری

الوویپ با هدف مدیریت دقیق‌ مرکز تماس و به منظور بهبود فرآیند مشتری‌مداری، بستری را ایجاد کرده است که سامانه مدیریت مرکز تماس به نرم افزار CRM متصل شود. سرویس‌های مختلفی که از این همکاری حاصل شده است بسیاری از چالش‌های مراکز تماس سازمان‌ها را برطرف می‌کند.

دستاورها

به کمک این یکپارچه‌سازی شما قادر خواهید بود مسائلی همچون شناسایی و احراز هویت مشتری و انتقال هوشمند تماس به کارشناس پرونده یا مسئول سفارش را در مرکز تماس خود اجرا کنید. همچنین به صورت خودکار می‌توانید وضعیت سفارش‌ها، قراردادها و مانده حساب‌ها بررسی و به مشتری اعلام کنید.

درخواست همکاری

اگر علاقه‌مند به همکاری تجاری با الوویپ در زمینه‌های مختلف هستید، مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

مقالات مرتبط

الوویپ از نگاه مشتریان

همراه شما هستیم

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

همراه شما هستیم              

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.