سامانه مرکز تماس و کال سنتر الوویپ
021-49254

ارتباط بین شعب

برخی از شرکت‌ها به دلیل پراکندگی شعب در نقاط مختلف جغرافیایی، در ارتباط با یکدیگر دچار چالش‌های مختلفی هستند. الوویپ برای برطرف‌کردن این موضوع راهکار مناسبی دارد.

نرم افزار مدیریت مرکز تماس الوویپ این قابلیت را دارد که شعب مختلف مجموعه شما را به هم متصل کند.

ارتباط شعب مختلف

شما به کمک سامانه ویپ می‌توانید تمامی شعبه‌های خود را در هر موقعیت جغرافیایی با یکدیگر مرتبط سازید. این سامانه به دلیل اینکه بر بستر شبکه طراحی و تدوین شده است این امکان را برای شما ایجاد می‌سازد تا شعب مختلف سازمان را در یک شهر، استان یا حتی سرتاسر کشور به یکدیگر متصل کنید.

به کمک نرم افزار ویپ می‌توانید تمامی شعبه‌های خود را در هر موقعیت جغرافیایی با یکدیگر مرتبط سازید.

مزایای الوویپ برای ارتباط بین شعب​

الوویپ به راحتی شعب مختلف سازمان شما را با یکدیگر یکپارچه می‌سازد. این مسئله باعث می‌شود که شما بتوانید نظارت بهینه‌ای بر عملکرد شعب خود داشته باشید و تماس‌ها را به شکل هوشمندی بین شعب توزیع کنید.

نظارت بر عملکرد شعب

به کمک الوویپ می‌توانید عملکرد همه شعبه‌های خود تحت‌نظر داشته باشید.

توزیع هوشمند تماس‌ها

به کمک الوویپ می‌توانید تماس‌های خود در سرتاسر کشور بین شعب مختلف خود توزیع کنید.
با تعریف سناریوهای مختلف می‌توانید تماس‌های خود را بین شعب یا واحدهای مختلف توزیع کنید.

توزیع تماس

شما می‌توانید تماس‌های ورودی را با توجه به سناریو دلخواه خود، بین شعب یا هر واحد سازمان توزیع کنید. این توزیع می‌تواند بر اساس پیش‌شماره استان‌ها، پیش‌شماره خطوط تلفن همراه یا حتی شماره مناطق یک شهر باشد. به عنوان مثال اگر چند شعبه یا دفتر در شهرهای مختلف کشور دارید، در صورت برقراری تماس از شهر شیراز، این تماس با توجه به سناریو شما می‌تواند به شعبه یا دفتر شیراز متصل شود.

نظارت بر شعب

شما می‌توانید به راحتی بر عملکرد سایر شعب خود نظارت داشته باشید. به عنوان مثال برای بررسی لحظه‌ به‌ لحظه رخداد‌های مرکز تماس این امکان برای شما وجود دارد که تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورها را داشته باشیم. برای نظارت دقیق‌تر می‌توانید این گزارش‌ها را برای هر اپراتور مشاهده کنید و حتی در زمان مکالمه اپراتور با کاربر، نحوه مکالمات آن‌ها را شنود کنید.

شما با نصب ویپ می‌توانید به راحتی بر عملکرد سایر شعب خود نظارت داشته باشید.

سوالات پرتکرار

اگر پاسخ سوال خود را دریافت نکردید، می توانید با تکمیل فرم زیر با کارشناسان ما در تماس باشید و یا به صفحه سوالات متداول مراجعه فرمایید.

بله. شما به کمک سامانه ویپ می‌توانید تمامی شعبه‌های خود را در هر موقعیت جغرافیایی با یکدیگر مرتبط سازید. این سامانه به دلیل اینکه بر بستر شبکه طراحی و تدوین شده است این امکان را برای شما ایجاد می‌سازد تا شعب مختلف سازمان را در یک شهر، استان یا حتی سرتاسر کشور به یکدیگر متصل کنید.

شما به کمک نرم افزار ویپ می‌توانید به روش‌های مختلفی تماس‌های ورودی را بین شعب خود توزیع کنید. به عنوان مثال اگر چند شعبه یا دفتر در شهرهای مختلف کشور دارید، در صورت برقراری تماس از شهر شیراز، این تماس با توجه به سناریو شما می‌تواند به شعبه یا دفتر شیراز متصل شود.

شما می‌توانید به راحتی بر عملکرد سایر شعب خود نظارت داشته باشید. برای نظارت دقیق‌تر می‌توانید این گزارش‌ها را برای هر اپراتور مشاهده کنید و حتی در زمان مکالمه اپراتور با کاربر، نحوه مکالمات آن‌ها را شنود کنید.

برای راه اندازی نرم افزار VoIP شما به خطوط مخابراتی، یک سرور (یا سیستم معمولی)، شبکه و تجهیزاتی مانند تلفن تحت شبکه، کامپیوتر و هدست نیاز دارید. سیستم تلفنی روی یک سیستم عامل لینوکس نصب می‌شود اما پنل الوویپ با سیستم عامل ویندوز اجرا می‌شود.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

مقالات الوویپ

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.