سامانه مرکز تماس و کال سنتر الوویپ
021-49254

سازمان های دولتی

سازمان‌های دولتی جزو آن دسته از شرکت‌هایی هستند که به دلیل وظایف محوله مهم در سطح کلان و پراکندگی شعب، مرکز تماس آن‌ها حساسیت بالایی دارد.

نرم افزار ویپ ویژه سازمان‌های دولتی

صف تماس خود را مدیریت کنید

برای اینکه بتوانید فرایند مناسبی در پاسخگویی به تماس‌ها داشته باشید می‌توانید سناریویی تعریف کنید تا صف‌های تماس خود را به کمک آن مدیریت کنید. این سناریو می‌تواند به گونه‌ای باشد که اگر تعداد افراد حاضر در صف انتظار از عدد تعیین شده توسط شما بیشتر شد، سیستم به صورت اتوماتیک تماس را به اپراتور خلوت‌تر منتقل کند. همچنین افراد می‌توانند با فشردن یک عدد خاص که شما توسط IVR تعیین می‌کنید، درخواست خود را برای تماس ثبت کند تا اپراتور در اولین فرصت با وی تماس برقرار کند.

با خرید ویپ سازمان‌ها این امکان را دارند که زمان انتظار افراد برای اتصال به اپراتورها را کاهش دهند.
یک نرم افزار ویپ مناسب شرکت‌های دولتی به شما امکان نظارت بر عملکرد پرسنل را می‌دهد.

عملکرد سازمان را بررسی کنید

از چالش‌هایی که مراکز دولتی همیشه با آن روبرو هستند، بحث نظار بر عملکرد کارکنان سازمان است. الوویپ ابزاری را در اختیار مدیران مراکز دولتی قرار می‌دهد تا بتوانید نظارت دقیق‌تری بر عملکرد پرسنل خود داشته باشد. شما به عنوان مدیر یک مجموعه می‌توانید در یک داشبورد مدیریتی، تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورها را داشته باشیم. همچنین برای نظارت دقیق‌تر می‌توانید این گزارش‌ها را برای هر اپراتور مشاهده کنید و حتی در زمان مکالمه اپراتور با کاربر، نحوه مکالمات آن‌ها را شنود کنید.

ارتباط بین شعب

یکی از امکاناتی که الوویپ در اختیار سازمان‌های دولتی چند شعبه‌ای قرار می‌دهد یکپارچگی شعب است. شعب مختلف می‌توانند بر بستر یک شبکه یکپارچه با یکدیگر در ارتباط باشند. اپراتورها در این سازمان‌ها قادر خواهند بود تا تماس‌ها را به شعب دیگر متصل سازند و مدیران هم می‌توانند همه شعب را مدیریت و بر آن‌ها نظارت داشته باشند.

با خرید نرم افزار voip شعب مختلف می‌توانند بر بستر یک شبکه یکپارچه با یکدیگر در ارتباط باشند.
0 %
درصد بازار
0 %
افزایش سود
0 +
تعداد مشتریان
نرم افزار ویپ یک داشبورد هوشمند برای مدیریت فرآیندهای تلفنی در اختیاز شما قرار می‌دهد.

توزیع تماس

با قابلیت توزیع تماس الوویپ شما می‌توانید با توجه به سناریو دلخواه خود و بر اساس پیش‌شماره استان‌ها، پیش‌شماره خطوط تلفن همراه یا حتی شماره مناطق یک شهر، تماس را بین شعب یا هر واحد سازمان توزیع کنید.

سوالات پرتکرار

اگر پاسخ سوال خود را دریافت نکردید، می توانید با تکمیل فرم زیر با کارشناسان ما در تماس باشید و یا به صفحه سوالات متداول مراجعه فرمایید.

فناوری VOIP این امکان را به شما می‌دهد که بدون هزینه اضافی مجموعه خود را گسترش دهید. به عنوان مثال تعداد پرسنل شرکت شما در مدتی کوتاه چندین برابر شده است. در این شرایط تنها چیزی که لازم است پرسنل شما داشته باشند، یک لپ‌تاپ و هدست است تا بتوانند از سامانه مدیریت مرکز تماس ویپ استفاده کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌های نرم افزار مرکز تماس که باید به آن اشاره کرد، هزینه راه‌اندازی پایین آن است. این سامانه چون بر پایه فناوری ویپ طراحی شده است، برای راه‌اندازی آن نیازی به سیم‌کشی مجزا و تجهیزات اضافی نخواهند داشت. حتی برا استفاده از آن هم تنها چیزی که لازم است یک کامپیوتر و یک هدست است.

از دیگر ویژگی‌هایی نرم افزار مرکز تماس باید به قابلیت ایجاد ارتباط گسترده بین شعب یک سازمان اشاره کرد. سامانه مدیریت مرکز تماس ویپ این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تمام شعب و واحدهای مختلف سازمان خود را با هم مرتبط سازید.

شما به عنوان مدیر یک مجموعه می‌توانید در یک داشبورد مدیریتی، تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورها را داشته باشیم.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

مقالات الوویپ

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.