alovoip-logo

خدمات مالی و بیمه

شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مالی و بیمه به دلیل نوع کسب و کارشان با چالش‌هایی روبرو هستند که نیاز به مدیریت مراکز تماس خود دارند. 

خدمات مالی و بیمه

شرکت های مالی

کسب و کارهای مرتبط با امور مالی و اقتصادی مانند کارگزاری‌ها، صرافی‌ها و … نوع کارکردشان به گونه‌ای است که نیاز مبرمی به برقراری ارتباط تلفنی دارند. در این شرکت‌ها معمولا تعداد تماس تلفنی در یک بازه معین زمانی معین دغدغه‌ای فراگیر است. چالش‌هایی مانند زمان انتظار، برقراری صحیح و به‌موقع تماس، ارتباط با شعب مختلف و اطلاع‌رسانی به مشتریان، برخی دیگر از دغدغه این شرکت‌هاست.  

زمان انتظار مشتریان را به بهترین شکل مدیریت کنید

شرکت‌های مالی نیاز دارند که در ساعات پرترافیک مرکز تماس، پاسخگوی مشتریان خود باشند. به عنوان مثال در یک کارگزاری بورس، در ساعات خاص خرید و فروش سهام، تعداد تماس‌ها به شکل چشم‌گیری افزایش می‌یابد. برای حل این منظور الوویپ امکان مدیریت مرکز تماس را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید سناریویی تعریف کنید که اگر مشتری از زمان معینی بیشتر در صف تماس بود، به اپراتور دیگری منتقل شود و یا حتی به تلفن همراه کارشناسان متصل شود.
0 %
درصد بازار
0 %
افزایش سود
0 +
تعداد مشتریان

شعب و دفاتر خود را با یکدیگر متصل سازید

معمولا کسب و کارهای مالی مانند کارگزاری‌های بورس و صرافی‌ها نیاز به ارتباط با شعب دیگر خود دارند. الوویپ این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که همه شعب خود را در سرتاسر کشور به صورت یکپارچه با یکدیگر متصل کنید.

اطلاع‌رسانی به موقع و اصولی داشته باشید

شما با کمک سامانه الوویپ می‌توانید مشتریان خود را از طریق ارسال پیام صوتی نسبت به مسائل مختلف آگاه سازید. به عنوان مثال یک صرافی یا کارگزاری بورس می‌تواند از این طریق آخرین اطلاعات در خصوص بازار ارز یا سهام را به اطلاع مشتریان برساند.

شرکت‌های بیمه

شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه، به نوعی حالت مشاوره‌ای دارند و به همین علت نیاز مبرمی به استفاده از ارتباط تلفنی دارند. مشکلات پاسخگویی به‌موقع و ارائه خدمات لازم به آن‌ها امری مهم و ضروری است که اگر توسط این شرکت‌ها رعایت نشو باعث عدم رضایت مشتریان می‌شود.

تماس‌های وردی را بین شعب خود توزیع کنید

شرکت‌های بیمه معمولا مشتریان مختلفی از سراسر کشور دارند و به همین علت دارای شعب متعددی در سطح کشور هستند. برای اینکه بتوان خدمات بهتری به مشتریان ارائه داد، الوویپ قابلیت توزیع تماس را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به سناریو دلخواه خود و بر اساس پیش‌شماره استان‌ها، پیش‌شماره خطوط تلفن همراه یا حتی شماره مناطق یک شهر، تماس را بین شعب یا هر واحد سازمان توزیع کنید.

خدمات مناسبی به مشتریان خود ارائه دهید 

الوویپ بستری را برای شما فراهم می‌کند که بهترین مشاوره را به مشتریان خود ارائه دهید. به عنوان مثال در مواقعی که کارشناس نیاز به کمک در مذاکره تلفنی دارد، می‌تواند سریعا از طریق سامانه به مدیر خود اطلاع دهد. در این شرایط مدیر قادر خواهد بود که به همراه کارشناس خود با مشتریان کنفرانس تلفنی برگزار کنند.

در هر شرایطی پاسخگوی مشتریان باشید

محدویت زمان کاری مسئله‌ای است که شرکت‌های بیمه با آن روبرو هستند. گاهی اوقات ممکن است به دلایل مختلف اپراتور توان پاسخگویی به تماس را نداشته باشد یا مشتری در زمانی خارج از وقت اداری با مجموعه تماس بگیرد. در این شرایط معمولا دغدغه عدم پاسخگویی به مشتریان برای شرکت‌ها مطرح می‌شود. الوویپ برای حل این مشکل امکان ارسال پیام صوتی را برای مشتریان در نظر گرفته است. مشتریان در این مواقع می‌توانند یک پیام صوتی برای اپراتور ارسال کنند و به این طریق کارشناس شما در اسرع وقت با وی تماس خواهد گرفت.

داستان موفقیت مشتریان

در این بخش داستان موفقیت برخی از مشتریانی که برای رفع چالش‌های پیش روی خود به الوویپ اعتماد کرده‌اند را می‌خوانید. سامانه مدیریت مرکز تماس الوویپ توانسته است مشکلات این شرکت‌ها را متناسب با اهداف آن‌ها حل‌و‌فصل کند.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

مقالات مرتبط

الوویپ از نگاه مشتریان

همراه شما هستیم

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

همراه شما هستیم              

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.